Álláslehetőségek

Gépkezelő – Eger

Cégünk gépkezelő munkatársat keres  az egri telephelyén történő munkavégzésre.
Elvárások:
– Egyenlőtlen munkavégzés vállalása
– Nehézgépkezelő végzettség
4511 Hidraulikus rakodók, homlokrakodók, forgórakodók, teleszkópos rakodók
Előnyt jelent:
– Nehézgépkezelői végzettség valamelyike
1212 Gumikerekes kotró
1222 Lánctalpas kotró
1223 Teleszkópos kotró
1412 Földtoló
3324 Vezetőüléses targoncák

Amit kínálunk: teljes munkaidős bejelentett munkaviszony, egyéb juttatások

Fényképes önéletrajzokat az allas.kom@nhsz.hu e-mail címre várjuk.

Gépkezelő – Hejőpapi Hulladéklerakó
Cégünk gyakorlattal rendelkező nehézgépkezelő munkatársat keres Hejőpapi telephelyén történő munkavégzésre, anyagmozgatási feladatok ellátására.
Elvárások: Nehézgépkezelői OKJ bizonyítvány, szakmai tapasztalat.
Amit kínálunk: teljes munkaidős, bejelentett munkaviszony, egyéb juttatások

Fényképes önéletrajzokat az allas.kom@nhsz.hu e-mail címre várjuk.

Mérlegkezelő – Eger

Cégünk „mérlegkezelő” munkakörbe keres megbízható, önálló munkavégzésre alkalmas kollégát. A munkavégzése helye Eger, 8 órás munkaviszonyban 2 műszakos munkarendben. Elvárások: Legalább középfokú végzettség, számítógép felhasználó szintű ismerete. Előnyt jelent hasonló területen szerzett tapasztalat.

Térmester – Hejőpapi Hulladéklerakó
Cégünk térmester munkatársat keres Hejőpapi telephelyén történő munkavégzésre.
Fő feladatok: járművek telephelyen belül történő irányítása; telephelyi műtárgyak rendszeres ellenőrzése, karbantartása; üzemviteli terület rendben tartása.
Elvárások: középfokú végzettség
Előnyt jelent: Nehézgépkezelői OKJ bizonyítvány, nehézgépkezelői tapasztalat.
Amit kínálunk: teljes munkaidős, bejelentett munkaviszony, egyéb juttatások.

Karbantartó, telepi munkás – Hejőpapi Hulladéklerakó
Cégünk telephelyi munkás, karbantartó pozícióba munkatársakat keres Hejőpapi telephelyén történő munkavégzésre.
Fő feladat: üzemi terület rendben és tisztán tartása, létesítmények és berendezések karbantartásában történő aktív részvétel, telephelyi dolgozók munkájának segítése, telephelyi feladatok elvégzésében történő segédkezés.
Amit kínálunk: teljes munkaidős bejelentett munkaviszony, egyéb juttatások.

Karbantartó, telepi munkás – Eger
Cégünk telephelyi munkás, karbantartó pozícióba munkatársakat keres egri telephelyén történő munkavégzésre.
Fő feladat: üzemi terület rendben és tisztán tartása, létesítmények és berendezések karbantartásában történő aktív részvétel, telephelyi dolgozók munkájának. segítése, telephelyi feladatok elvégzésében történő segédkezés.