Álláslehetőségek

Gépkezelő Állás

Egerben a Déli városrészben található Ipari Parkban!

Az NHSZ Észak-KOM Nonprofit Kft. keres másodnyersanyag mozgatásához és rakodásához homlokrakodó munkagépkezelő munkatársat!

Munkavégzés helye: Eger

Egyéb információk:

  • Jelentkezését név és elérhetőség megadásával az alábbi címre várjuk:
  • E-mail: info.eszakkom@nhsz.hu
  • Tel.: 0670/335-0064

Feladatok:

  • a rábízott homlokrakodógép rendeltetésszerű üzemeltetése
  • az üzemi rend, termékbiztonság, munka- és minőségbiztosítási előírások maradéktalan betartása,
  • az egyéb a munkájával kapcsolatos gépek, eszközök üzemeltetése, tisztán tartása
  • gépkarbantartási és gépbeállítási feladatok
  • gépüzemnapló precíz vezetése

Elvárások:

  • több műszakos munkarend vállalása,
  • középfokú végzettség,
  • nehézgépkezelő bizonyítvány
  • csapatmunkára való hajlam,

Amit kínálunk:

  • biztos munkahely egy stabil hátterű cégnél,
  • utiköltség térítés
  • mozgóbér
  • kellemes munkahelyi légkör
  • biztos hátterű, folyamatos munkalehetőség
  • állandó jövedelem

Villanyszerelő – Hejőpapi Hulladéklerakó

Cégünk keres Hejőpapi telephelyre 8 órás munkaviszonyban két műszakos munkarendben villanyszerelő munkatársat. Elvárások: villanyszerelői képesítés, „B” kat. jogosítvány, szakmai tapasztalat előnyt jelent. Előnyök: Teljes mértékben bejelentett versenyképes fizetés, kiszámítható munkarend.

Fényképes önéletrajzokat az info.eszakkom@nhsz.hu e-mail címre várjuk.

Gépkezelő – Hejőpapi Hulladéklerakó

Cégünk keres nehézgépkezelő bizonyítvánnyal rendelkező gépkezelő Kollégát hosszú távra Hejőpapiban történő munkavégzésre 8 órás munkaviszonyban, két műszakos munkarendben. Szakmai tapasztalat és „C” kat jogosítványt előnyt jelent.

Gépjármű vezető

Cégünk keres „C-E” kategóriával és nehézgépkezelői bizonyítvánnyal rendelkező Kollégát gépjármű vezetői munkakörbe. A munkavégzés 8 órás munkaviszonyban, két  műszakos munkarendben történik, szakmai tapasztalat előnyt jelent

Mérlegkezelő – Eger

Cégünk „mérlegkezelő” munkakörbe keres megbízható, önálló munkavégzésre alkalmas kollégát. A munkavégzése helye Eger, 8 órás munkaviszonyban 2 műszakos munkarendben. Elvárások: Legalább középfokú végzettség, számítógép felhasználó színtű ismerete. Előnyt jelent hasonló területen szerzett tapasztalat.

Gépjárművezető-gépkezelő – Eger

Cégünk munkatársat keres gépjárművezető-gépkezelő összetett munkakörben, Egerben történő munkavégzéssel.
Feltétel legalább C kategóriás jogosítvány. E kategória és nehézgépkezelői előnyt jelent.